Tel. +48 58 661 84 14 | +48 600 386 162 | +48 698 766 189

Lidia Siatkowska
specjalista med. estetycznej; lekarz dentysta

Sprawdzone opinie

Jestem lekarzem stomatologiem od 1992 roku. Począwszy od 1998 roku prowadzę własną praktykę lekarską w Gdyni. W 1993 roku ukończyłam studia podyplomowe uzyskując pierwszy stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej.

W ciągu ostatnich 5 lat ukończyłam wiele kursów, szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Brałam udział w kongresach organizowanych przez stowarzyszenia dermatologów. Umożliwiło mi to wykonywanie zabiegów, obejmujących wykorzystanie botuliny w estetyce, kwasu hialuronowego, zabiegi mezoterapii.

W latach 2019-2020 ukończyłam podyplomowe studia w zakresie medycyny estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

Lidia Siatkowska - ZnanyLekarz.pl

Zaufaj doświadczeniu 

Zapoznaj się z wykazem zrealizowanych szkoleń
i uzyskanych certyfikatów

Posiadamy szeroką ofertę w zakresie stomatologii. Obejmuje ona usługi stomatologii zachowawczej (próchnica i wypełnianie ubytków, endodoncja, nadwrażliwość), a także zabiegi stomatologii estetycznej (wybielanie, licówki i korony) oraz profilaktyki i protetyki. Realizujemy usługi chirurgii stomatologicznej, jak również periodontologii, implantologii i leczenia bruksizmu. Nasza oferta w zakresie medycyny estetycznej obejmuje zabiegi usuwania zmarszczek oraz korekcji konturów twarzy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego (HA) oraz toksyny botulinowej (Botox, Azzalure). Oferujemy również zabiegi mezoterapii oraz leczymy bruksizm.